У Львові говоритимуть про цінності сучасної української молоді

Як розповіли Гал-інфо у прес-службі ЛМР, у межах ХІІ Екуменічного соціального тижня 4 жовтня в Українському католицькому університеті відбудеться ʺДобра розмова про ціннісні орієнтири сучасної української молодіʺ.

Розмова почнеться о 14.00 год у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, паркова аудиторія). Об этом сообщает il06242.in.ua со ссылкой на СМИ.


Модеруватиме зустріч Зіновій Свереда, доктор соціальної економіки, політолог, економіст. Серед доповідачів: о. Богдан Прах, ректор Українського католицького університету; Роман Тичківський, керівник Програми економічного лідерства Western NIS Enterprise Fund, засновник Української Академії Лідерства; о. Андрій Зелінський, військовий капелан, викладач програми ʺЕтика-Політика-Економікаʺ, співзасновник Української академії лідерства; Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист, історик, головний редактор проекту ʺІсторична правдаʺ; Алім Алієв, програмний директор Кримського дому.


ʺЦе буде жива дискусія, під час якої учасники обговорять, що є ключовим для того, щоб молода особа якнайшвидше визначила талант і покликання. Дискутанти з’ясують, які псевдоцінності стали причинами сучасної війни в Україні, як зуміти „продавати“ свої професійні знання. Не оминуть увагою і таку важливу тему, як вплив сучасних медіа на формування цінностейʺ, — зазначають організатори.


Захід особливо цікавий для молоді, оскільки молоді люди дізнаються, як можуть скористатися програмами, проектами, стажуванням у тих структурах, що представлятимуть доповідачі. Вкінці учасники розмови виведуть SWOT-аналіз цінностей та орієнтирів для молоді.


Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.


Довідка


Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, 2 жовтня у Львові розпочався XII Екуменічний соціальний тиждень.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_govorytymut_pro_tsinnosti_suchasnoi_ukrainskoi_molodi_327590.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя