Пуршага сподівається, що до грудня цього року нарешті здадуть в експлуатацію Перинатальний центр у Чернівцях. Якщо держава виділить ще 17 млн. гривень (ВІДЕО)

СВІТЛО В КІНЦІ ТУНЕЛЮ / Об этом сообщает cancellation.in.ua со ссылкой на СМИ.


Перинатальний центр у Чернівцях планують здати в експлуатацію до грудня місяця поточного року. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації Олександр Пуршага на розширеній нараді щодо завершення будівництва перинатального центру, пише molbuk.ua.


"Наразі виконано 80% роботи. Роботи будуть завершені, якщо будуть гроші. За угодою з підрядником мають завершитися роботи до грудня-місяця 2019 року за умови, що ми отримаємо ці 17 млн.₴, яких не вистачає. До сьогодні в роботи вкладено 126 млн.₴, а загальна скорегована кошторисна вартість складає 161 млн.₴", — сказав Олександр Пуршага.

Також він повідомив, що наразі там розпочалися роботи з проведення комунікації, зокрема електрики, каналізаційної мережі та облаштування благоустрою території. Також потрібно завершити оздоблювальні роботи, завершити монтаж обладнання системи вентиляції, медичних газів, очистки питної води.Голова Чернівецької облради Іван Мунтян зазначив, що фінансування з державного бюджету було, але не в тому розмірі, в якому повинно було.

Серед проблем, які виникали в ході ремонтних робіт були старі ліфти і питання залишити старі, чи встановити нові. Та, зрештою, було прийнято рішення встановити нові. Тож, наразі, 4 з 5-ти ліфтів вже встановлені.

Загалом, Перинатальний центр має 7 поверхів, з яких на 5 – робочих та підвальне приміщення та горище, де облаштовані комунікаційні мережі.

Як повідомила начальниця департаменту охорони здоров’я Оксана Андрієць, для центру було закуплено сучасне обладнання і всі роботи виконані з дотриаманням усіх норм.

Так, на першому поверсі буде акушерське відділення, в якому є 8 кабінетів. На другому поверсі — індивідуальні пологові зали, а на третьому, четвертому та п’ятому поверхах – відділення патології вагітних.

Палати розташовані блоками: в блоці по дві палати з окремим санвузлом. У палатах розміщуватимуть лише по одній пацієнтці.Також особливу увагу приділили системі вентиляції, за якою в кожній кімнаті буде регулюватися очистка повітря, вологість задля недопущення будь-яких інфекцій, адже це головна проблема 21 століття.
Фото "Молодого буковинця"

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=112576”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя